O nas

Jesteśmy bezpośrednim importerem antyków i bibelotów z Belgii i Francji. Na terenie Węgrowa działamy od 2010 roku, gdzie zyskaliśmy sobie wielu zadowolonych klientów. Do każdego z nich podchodzimy indywidualnie, udzielając profesjonalnych porad oraz pomagając w aranżacji wnętrz. Antyki to nie tylko nasza praca, to nasza pasja. Kochamy solidne meble „z duszą” na których widać ślad czasu. Podziwiamy rzemieślników, którzy wykonali nie tylko mebel, ale jedyne w swoim rodzaju dzieło sztuki używając przy tym wyobraźni, drobiazgowo wykonując każdy szczegół w efektownym materiale. W naszym sklepie staramy się oddać niepowtarzalny klimat i piękno staroci. Bardzo często tworzymy nowe powierzchnie ekspozycyjne, by lepiej zaprezentować urok każdej rzeczy. W 2010 roku, gdy rozpoczynaliśmy działalność , nasze antyki eksponowaliśmy na 400m2, dziś udostępniamy Państwu salon o powierzchni 1000m2. Zapraszamy szczególnie tych, którzy znudzeni są sztucznością i słabą jakością współczesnych mebli. „Stylowy” to sklep, gdzie znajdą Państwo antyki wykonane z naturalnego drewna: dębu, czereśni, czeczoty, orzecha i wielu innych. U nas nie ma miejsca na bylejakość i plastik, nasze meble to solidność i kunszt w bardzo przystępnej cenie!

Czym wyróżnia się nasz sklep od innych?

– Każda rzecz ma swoje miejsce i jest wyeksponowana.

– Ekspozycje tworzymy wg styli , klient może rozpocząć zwiedzanie od lekkich mebli w stylu Ludwika, przemierzając Art Deco, secesję, eklektyki, empire dotrzeć w końcu do klasycznych i ciężkich, dębowych mebli holenderskich.

– W stałej ofercie mamy blisko 50 ręcznie malowanych obrazów

– Duże comiesięczne dostawy i zmiana ekspozycji

– Nasza działalność to nie tylko sklep ze stylowymi meblami – importujemy mnóstwo bibelotów, zaczynając od malutkich figurek, poprzez świeczniki, żyrandole, lampy, porcelanę, donice i wiele, wiele innych o których nie sposób pisać.

– Ceny na każdą kieszeń, comiesięczne obniżki i promocje.

Zapraszamy Państwa do naszego stylowego świata, w którym klasyczne piękno, wrażliwość i styl tworzą całość. I życzymy, by tak jak nam urządzanie wnętrz dało Państwu prawdziwą przyjemność i satysfakcję.