Aktualności

Aktualności 📅 06.02.2024

Aktualne nformacje na temat naszego sklepu

Jesteśmy oficjalną firmą zajmującą się sprzedażą antyków od 2010r. Od tego czasu prowadziliśmy stacjonarny sklep w Węgrowie, w związku z przeprowadzką do nowej lokalizacji (5 km od Węgowa) żeby obejrzeć lub odebrać meble konieczne będzie umówienie wizyty telefonicznie.

Na życzenie Klienta możliwe jest też dosłanie większej ilości zdjęć lub filmiku przedstawiającego dokładnie mebel.

Sklep stacjonarny od 20.01.2024r jest zamknięty do odwołania. Mamy olbrzymi wybór i atrakcyjne ceny. Nasze produkty można zobaczyć na olx, Facebooku i stronie internetowej. W przypadku pytań prosimy kontakt telefoniczny w godzinach 9-14:30 lub całodobowo w wiadomości olx.

Małe meble możemy wysłać na odpowiedzialność Kupującego paczką kurierską XXL pocztex - koszt takiej paczki to 65zł.

Jest opcja dowozu w promieniu 100-150km naszym transportem po indywidualnej wycenie. Promocja dowozu do Warszawy : 150 zł brutto bez względu na ilość mebli- transport odbywa się raz na tydzień/ półtora w zależności od ilości zamówień. Wniesienie jest dodatkowo płatne. Na dalsze transporty możemy polecić przewoźnika- koszt ustala indywidualnie.

Sprzedajemy głównie Antyki i meble używane - więc to zobowiązuje. Nasze meble mają większe lub mniejsze oznaki użytkowania. Zapraszamy osobiście, żeby obejrzeć dokładnie rzecz, która się Państwu spodobała - jeśli nie ma takiej możliwości- na życzenie doślemy zdjęcia. Po zakupie nie możliwości zwrotu. Jeśli są Państwo zdecydowani na zakup - można wpłacić zadatek, wtedy rezerwujemy mebel do momentu odbioru i blokujemy dalszą sprzedaż na olx i stacjonarnie. Regulamin naszego sklepu można przeczytać na naszej stronie internetowej. W razie niejasności prosimy o kontakt.

Na meble wystawiamy faktury vat-marża lub paragon.

Zapraszamy na naszego Facebooka Stylowy Węgrów oraz na stronę internetową www.stylowywegrow.pl - tam znajdą Państwo dużo zdjęć naszego asortymentu.