Działamy dla Was już od ponad dekady

Sprowadzamy antyki, które dodają stylu każdemu wnętrzu

Na terenie Węgrowa działamy od 2010 roku, gdzie zyskaliśmy sobie wielu zadowolonych klientów. Antyki to nie tylko nasza praca, to nasza pasja. Kochamy solidne meble „z duszą” na których widać ślad czasu. Podziwiamy rzemieślników, którzy wykonali nie tylko mebel, ale jedyne w swoim rodzaju dzieło sztuki używając przy tym wyobraźni, drobiazgowo wykonując każdy szczegół w efektownym materiale.

Zobacz nasze produkty

Powierzchnia ekspozycyjna o powierzchni 1000m2

W naszym sklepie staramy się oddać niepowtarzalny klimat i piękno staroci. Bardzo często tworzymy nowe powierzchnie ekspozycyjne, by lepiej zaprezentować urok każdej rzeczy. W 2010 roku, gdy rozpoczynaliśmy działalność , nasze antyki eksponowaliśmy na 400m2, dziś udostępniamy Państwu salon o powierzchni 1000m2. „Stylowy” to sklep, gdzie znajdą Państwo antyki wykonane z naturalnego drewna: dębu, czereśni, czeczoty, orzecha i wielu innych.

Dlaczego warto odwiedzić nasz sklep?

  • – Każda rzecz ma swoje miejsce i jest wyeksponowana.
  • – Ekspozycje tworzymy wg styli , klient może rozpocząć zwiedzanie od lekkich mebli w stylu Ludwika, przemierzając Art Deco, secesję, eklektyki, empire dotrzeć w końcu do klasycznych i ciężkich, dębowych mebli holenderskich.
  • – W stałej ofercie mamy blisko 50 ręcznie malowanych obrazów
  • – Duże comiesięczne dostawy i zmiana ekspozycji
  • – Importujemy mnóstwo bibelotów, zaczynając od malutkich figurek, poprzez świeczniki, żyrandole, lampy, porcelanę, donice i wiele, wiele innych o których nie sposób pisać.